ltm.org.pl | III Charytatywny Bal Lubelskiego Towarzystwa Myśliwskiego
2605
single,single-post,postid-2605,single-format-standard,eltd-core-1.0.3,ajax_fade,page_not_loaded,,borderland child-child-ver-1.0.0,borderland-ver-1.6, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.1,vc_responsive

III Charytatywny Bal Lubelskiego Towarzystwa Myśliwskiego

DSC02545

III Charytatywny Bal Lubelskiego Towarzystwa Myśliwskiego

   W sobotę 10 lutego 2018 r. po wielu miesiącach przygotowań w Gościńcu Horyzont
w Trojaczkowicach odbył się III Charytatywny Bal Lubelskiego Towarzystwa Myśliwskiego na rzecz Lubelskiego Hospicjum Dobrego Samarytanina.

Po uroczystym rozpoczęciu balu głos zabrał Dyrektor Generalny Lasów Państwowych Andrzej Konieczny, który jeszcze jako Sekretarz Stanu w Ministerstwie Środowiska objął bal patronatem honorowym oraz główny sponsor Prezes Elite Expeditions Grzegorz Malec. Gościom za hojność podziękował Prezes Hospicjum Dobrego Samarytanina Ksiądz Prof. dr hab. Mirosław Kalinowski.

Specjały kuchni myśliwskiej przygotował Mistrz Sztuki Kulinarnej Kurt Scheller.

Najważniejszą częścią balu była zabawa fantowa oraz licytacja przedmiotów przekazanych przez sponsorów i anonimowych darczyńców.

Organizatorzy dziękują za pomoc: Wicewojewodzie Lubelskiemu Panu Robertowi Gmitruczukowi, Scandinavia AutoZakładowi Przetwórstwa Dziczyzny Elite Expeditions, Nadleśnictwom z terenu Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych, Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Krasnystawie, „Herbapolowi-Lublin S.A.”, Producentowi Makaronów „As Babuni”, „Perła” – Browary Lubelskie S.A., Merck, Okręgowej Radzie Adwokackiej w Lublinie oraz Danielowi Iwankowi. A wszystkim Gościom za wspaniałą zabawę i hojność.

W sumie  organizatorzy zebrali 23 tyś. złotych

Patronem medialnym wydarzenia był nasz serwis  darzbor24.pl. oraz Łowiec Polski

Specjalnie na ta okazję okolicznościowe kotyliony przygotowała młodzież
z Gimnazjum im. Wincentego Pola w Radawczyku Drugim. Tradycyjnie jak co roku, goście obdarowali słodyczami dzieci z Domu Dziecka w Woli Gałęzowskiej.